جشن تقدیر از برترین های مرکز طلایه داران لارستان برگزار شد

جشن تقدیر از دانش آموزان برتر مرکزاستعدادهای درخشان راهنمایی طلایه دارن لارستان روز چهارشنبه مورخ ۲۹ خردادماه در سالن دانشکده پرستاری برگزار شد تا به این وسیله از دانش آموزان برتر در زمینه های گوناگون آموزشی، پژوهشی و پرورشی تقدیر شود. در ادامه گزارش مختصری از بخش های مختلف این مراسم را ببینید:
DSCN5226.jpg


برنامه با سخنرانی آقای اخوت مدیر مرکز آغاز می شود. ایشان ضمن قدردانی از انجمن اولیاء مربیان دبیران وکادر اجرایی نحوه محاسبه امتیاز ها را برای مشخص کردن دانش آموزان برتر شرح می دهند.
DSCN5189.jpg

امسال نیز همچون سال های قبل برنامه توسط آقای حقیقت اجرا می شود.
DSCN5207.jpg

پارسا مدرسی دانش آموز کلاس سوم مرکز مقاله زیبایی را اجرا می کند که در آن به شکل جالبی از نام دبیران ، کادر اجرایی و خاطرات دوران دانش آموزی یاد شده است.
DSCN5194.jpg

برای ایجاد تنوع در برنامه کلیپ های متعددی با موضوعات زیر توسط معاون فناوری مرکز و دانش آموزان تهیه شده است که در میان سخنرانی ها پخش می شود:
کلیپ اردوی برون استانی مشهد (تهیه شده توسط محمد حسين نوروزپور)
کلیپ نمایشگاه علمی پژوهشی طلایه داران فردا (تهیه شده توسط امیرحسین جمشیدی)
کلیپ روند بازسازی درب ورودی مرکز (تهیه شده توسط امیرحسین جمشیدی)
کلیپ طنز ماجراهای مدرسه ما (تهیه شده توسط پارسا مدرسی و حسین زارع)
کلیپ صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی (تهیه شده توسط پارسا مدرسی)
و کلیپ اعلام اسامی دانش آموزان برتر (تهیه شده توسط امیر ریاحی)

DSCN5203.jpg

اجرای گروه سرود و سنتور نوازی دانش آموز مهدی حقیقت لاری نیز از دیگر برنامه های این جشن بود

مهمان ویژه جشن محمد رستگار (فارغ التحصیل سمپاد و دانشجوی دکتری برق دانشگاه صنعتی شریف) است که سخنرانی ایشان با موضوع روش های مطالعه و راهکارهای موفقیت یک دانش آموز سمپادی بسیار مورد توجه و استقبال حاضرین واقع می شود.
DSCN5218.jpg

و اما در پایان دانش آموزان برتر معرفی می شوند. از میان ۱۲۴ نفر از دانش آموزان مرکز که موفق شده اند در زمینه های آموزشی و پرورشی امتیاز کسب کنند. از ۵۴ نفر از آنان تقدیر می شود.
از این میان به ۶ دانش آموز برتر کتاب دو جلدی کلید دانش به ارزش ۴۸ هزار تومان بعلاوه کارت هدیه و به دیگر دانش آموزان کارت های هدیه معادل مقدار امتیازی که کسب کرده اند اهدا می شود.
DSCN5191.jpg

البته علاوه بر این ۶ ساعت مچی به دانش آموزی که موفق شده اند معدل ۲۰ را در کل سال تحصیلی ۹۱-۹۲ کسب کنند هدیه می شود.DSCN5303.jpg

DSCN5329.jpg

DSCN5306.jpg

8 دیدگاه درباره ی “جشن تقدیر از برترین های مرکز طلایه داران لارستان برگزار شد

  1. سلام من یه سوال داشتم همین الان تو سایت اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی (www.chap.sch.ir)
    بودم تو قسمت متوسطه – اول متوسطه کتاب فرانسه و المانی داشت !!! یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. در جواب شما باید عرض کنم که در برخی استان ها یا شهرستان ها که امکان تدریس درس های آلمانی یا فرانسوی به جای زبان انگلیسی وجود داشته باشد این زبان ها ندریس می شود که تا آنجایی که من اطلاع دارم در هیچ کجای استان مدعی فارس این بجز زبان انگلیسی ،زبان خارجه دیگری در مدرسه به عنوان درس رسمی تدریس نمیشود و لازم به ذکر است که داوطلبان کنکور سراسری میتواند از بین این سه زبان یکی را برگزیند به سوالات آن زبان در سوالات عمومی همه ی رشته و اختصاصی رشته زبان پاسخ دهند

دیدگاهتان را بنویسید