عکس هایی از حرم های واقع شده در کاظمین و کربلای معلی

با سلام . امروز سعی کردم گلچینی از عکس هایی که خودم از شهر کاظمین و کربلا گرفته بودم رو برای شما آماده کنم ، با توجه به این که به دلیل مسائل امنیتی اجازه نمی دادند که دوربین و موبایل را به داخل حرم ببرم ، نتوانستم از داخل حرم عکس تهیه کنم .

آزمون پیشرفت تحصیلی (اطلاعیه)

قابل توجه اولیاء گرامی:آزمون پیشرفت تحصیلی در دروس زیردرس ریاضی ۲۰ سئوالدرس ادبیات ۲۰ سئوالدرس شیمی ۱۰ سئوالدر روز دوشنبه تاریخ (۹۲/۹/۱۸) از طرف اداره سمپاد فارس برگزار می گردد.این آزمون نمره منفی دارد.ساعت شروع آزمون پایه هفتم ۸ صبح و پایه سوم ۱۰ صبح می باشد.

امتحانات نوبت اول (اطلاعیه)

قابل توجه اولیاء گرامی:در امتحانات نوبت اول پایه هفتم درس ریاضی  و در پایه سوم درس های  ریاضی و عربی طرف سمپاد فارس آزمون هماهنگ برگزار می گردد.اوایاء محترم لطفاً نسبت  به آماده سازی و نظارت بر مطالعه درسی دانش آموزان اهتمام لازم را مبذول فرمائید.

دانلود کتاب آموزش ویژوال بیسیک

با سلام. این کتاب با حجم 6.31 MB قابل دانلود برای علاقه مندان است. این کتاب ، کتاب اصلی کامپیوتر سال سوم راهنمایی تیزهوشان است. دانلود: دانلود کتاب (قسمت اول) دانلود کتاب (قسمت دوم) پسورد: www.larsampad.com

برگزاری مراسم تجلیل از حافظان قرآن مدرسه و عزاداری امام حسین ( ع )

با سلام . در روز سه شنبه ( مورخ ۹۲.۸.۲۱ ) مراسمی برای تجلیل از حافظان قرآن و عزاداری امام حسین ( ع ) در مدرسه برگزار شد که در این مراسم از اولیای برخی از دانش آموزان و مداحان و حافظان قرآن لارستان دعوت به عمل آمد . من سعی کردم گلچینی از عکس […]

دانلود کتاب ” برنامه نویسی مقدماتی با بیسیک “

با سلام . این بار می خواهم کتاب ” برنامه نویسی مقدماتی با بیسیک ” را برای دانلود قرار دهم .                                                                                 دانلود این کتاب این کتاب را آقای ابراهیمی ( معاون فناوری مدرسه ) برای کلاس هفتمی ها تدریس می کند .

برگزاری مراسم عزاداری امام حسین ( ع )

با سلام . در دهه ی اول ماه محرم ، هر روز مراسم عزاداری امام حسین (ع) و خواندن زیارت عاشورا در مدرسه برگزار می شود . همچنین در روز یک شنبه ( مورخ ۹۲.۸.۱۹ ) ، صبحانه ای نیز در بین دانش آموزان توزیع شد که من سعی کردم گلچینی از این مراسم را […]

آماده کردن مدرسه برای ماه محرم

سلام . دانش آموزان این مدرسه چند روزی بود که داشتند مدرسه شان را برای ماه محرم آماده می کردند . پس از تلاش فراوان دانش آموزان و زحمات دفترداران و جناب آقای نیرومند ، این کار به پایان رسید که من چند نمونه از کار ها را برای شما آماده کردم .

مراسم جشن ۱۳ آبان روز دانش آموز در دبیرستان شهید بهشتی (دوره اول) لارستان

در ادامه مطلب عکس های بیشتری را از مراسم روز دانش آموز  در دبیرستان  شهید بهشتی (دوره اول)  می توانید ببینید.