تبریک سال تحصیلی جدید

آغاز سال تحصیلی ۹۳-۹۲ را که سرآغاز رویش و طراوت در بوستان عشق و محبت است به تمامی همکاران ارجمند و  فرهیخته و دانش آموزان جویای علم و دانش و معرفت تبریک می گوییم و از خداوند منان برای تمامی عزیزان توفیق روز افزون همراه با شکوفایی و سربلندی مسئلت داریم.

اولیاء گرامی و دانش آموزان عزیز از سال تحصیلی ۹۳-۹۲ مرکز راهنمایی استعدادهای درخشان طلایه داران به دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی ( دوره اول ) تغییر نام داده است.

کسب مقام چهارم کشوری توسط گروه سرود راهنمایی طلایه داران لارستان

 گروه سرود راهنمایی طلایه داران لارستان موفق شد در سیزدهمین جشنواره سراسری بسیج دانش آموزی کشور (نغمه عشق) در بخش تک خوان (امیرحسین عبدالله پور) مقام سوم و در بخش گروهی مقام چهارم را کسب نماید.این دوره مسابقات در شهریور ماه ۱۳۹۲ و به میزبانی اصفهان برگزار می شد. 

فایل کتابهای الکترونیک ریاضی،علوم و ادبیات پایه اول متوسطه (هفتم)

از لینک های زیر دانلود کنید:کتاب ریاضی پایه اول(هفتم.pdf علوم پایه اول (۰).pdf علوم پایه اول(۱).pdf علوم پایه اول (۲).pdf فارسی هفتم۱.pdf فارسی هفتم ۲.pdf فارسی هفتم ۳.pdf فارسی هفتم ۴.pdf

پیشاپیش آغاز سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ را به دانش آموزان تبریک می گوییم

با سلام . امیدواریم تعطیلات گرم تابستانی را با خوشی به سر برده باشید. ما پیشاپیش آغاز سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ را به دانش آموزان تبریک می گوییم. امیدواریم که در این سال تحصیلی موفق باشید.