نظرسنجی

به درخواست تعدادی از دانش آموزان بخش نظر سنجی را به سایت اضافه کردیم.برای شروع خواستیم بدانیم دانش آموزان کدام کلاس بیشتر از سایت مدرسه بازدید می کنند؟*فقط توجه داشته باشید که در هر روز فقط یک بار می توانید به کلاس خودتان رای دهید.

برنامه کیو بیسیک QBASIC7 (ویژه دانش آموزان کلاس دوم)

دانش آموزان کلاس دوم می توانند نرم افزار کویک بیسیک هفت را از لینک زیر دریافت کنند (حجم فایل ۲.۳ مگابایت ) QBASIC7 پس از دریافت فایل را از حال فشرده خارج کرده و فایل QBX.exe  را اجرا کنید.

گزارش تصویری از مسابقات فرهنگی هنری در مدرسه

مسابقات هنری مرحله آموزشگاه همانند هر سال در روز پنجشنبه ۱۲ آبان ماه در مدرسه برگزار شد.دانش آموزان زیادی از رشته های گوناگون این مسابقات استقبال کردند. و زیر نظر آقای عباس زاده دبیر هنر و پرورشی مدرسه به رقابت و خلق آثار هنری پرداختند.

مراسم گرامی داشت ۱۳ آبان روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی

۱۳ ابان امسال روز جمعه بود همانطور که همه می دانید جمعه مدرسه تعطیل است!اما ما به هر حال فردای آن روز یعنی روز شنبه ساعتی از زمان مدرسه را به گرامیداشت این روز اختصاص داده ایم. هر سال تعدادی از دانش آموزان با پوشش ویژه به راهپیمایی و تجمع دانش آموزی می رفتند. برای […]

انتخابات شورای دانش آموزی سال تحصیلی ۱۳۹۰

انتخابات شورای دانش آموزی امسال نیز همچون سال قبل در مدرسه راهنمایی طلایه داران (تیزهوشان) لار برگزار شد.ابتدا تصویر هایی ببینید از تبلیغات نامزدها در مدرسه و در ادامه عکس هایی از چگونگی برگزاری این این انتخابات.